fbpx

Postikotid

õiged postikotid muudavad sinu klientide ostumugavust totaalselt

Otsid transpordipakendit, millega kaitsta oma tooteid ning nende originaalpakendit niiskuse ja tolmu eest? Postikotid on just selleks loodud – vett hülgav, tihedalt suletav ning muidugi teie ettevõttele sobiva kujundusega. 

Siia lehele oleme kogunud postikotid, mille oleme juba klientideni toimetanud. Kõik Design Pack pakendid toodetakse Euroopas ning suuremas osas taaskasutatud kilest. Pakume postikotte erinevate lisadega, et muuta internetis ostlemine teie kliendi jaoks veelgi mugavamaks. Meie valikust leiate:

Sangaga kotid mugavaks kandmiseks

Mullikilest sisuga kotid toote turvaliseks tarneks

Ühe ja kahe liimiribaga kotid kliendile mugavaks tagastuseks ning originaalpakendi taaskasutuseks

Disainide olemasolul palun lisage ka need pärigusse, et protsessi kiirendada. Kas teil on idee, kuid pole kujundusi või puudub disaini võimalus? Meie kujundajad pakuvad rõõmuga oma abi ja kogemusi, et luua teile unustamatud pakendid. 

PAKUME PAKENDEID VASTAVALT KLIENDI SOOVIDELE NING SOBIVATE MÕÕTUDEGA.

Lisaks pakume võimalust tellida turvakleebistega kotte valuuta või väärisesemete transpordiks. Leidke endale meelepärased pakendid või saage inspiratsiooni alt galeriist. Nii saame parema ülevaate teie soovidest. Võta ühendust juba täna ning loome koos midagi imelist!

TÄPSEMALT KILEDE ERINEVUSEST LOE SIIT NING KÜSIMUSTE KORRAL VAATA SIIA.