fbpx

Jõulupakendid

Jõulupakendid aitavad jagada pühaderõõmu

Muutke oma jõulupakendid ühtlasi ka rõõmusõnumiks ja lisage sinna pühadesoove või kaunistusi. Klientide ja parterite üllatamine aitab neile jätta sügava mulje ja lisab teie teenindusele personaalsust. See väike liigutus aitab teil silma paista olenemata olukorrast. Sama kehtib ka ettevõtte meeskonnale kinke jagades. Jõulupakendid sobivad suurepäraselt ka hooajalistele toodetele, et luua pühademeeleolu. 

PAKUME Jõulupakendeid VASTAVALT KLIENDI SOOVIDELE NING teile SOBIVATE MÕÕTUDEGA.

Pakume erinevaid jõulupakendeid, kommikarpe, kingikarpe, kinkekotte ja mitmeid muid erilahendusega pakendeid. Muutke oma jõulupakendid väljapaistvamaks lisades pakendile väike aknake ja tuues nähtavale oma toode. Või kasutage pakenditel näiteks Hot Foil trükki, emboss või deboss pressi. Need lisad aitavad muuta teie jõulupakendid veelgi luksuslikumaks.

Pakume ka erineva kujuga pakendeid, mis on valmistatud vastavalt teie tootele ning sobivad just teie ettevõttele. Kui teil on idee, siis kindlasti pöörduge julgelt meie poole. Koos leiame viisi seda teostada!

KÜSIMUSTE KORRAL VAATA MEIE KORDUMA KIPPUVATE KÜSIMUSTE POSTITUST SIIT.

Leidke inspiratsiooni meie galeriist juba tehtud pakenditest, meeldivatest materjalidest, värvidest või pakendi tüüpidest. Lisage oma soovid päringuvormi koos koguse, soovitud värvikoodidega ning mõõtudega ja teeme endast parima, et edastada teile kiirelt ka pakkumine.

Idee on olemas, kuid kujundust puudub? Soovi korral pakume koostöövõimalust ka meie disaineritega, et luua teie pakenditele silmapaistvad kujundused. Koos loome midagi imelist!

2 comments

Tere

Kas teie käest oleks võimalik tellida firma logoga pakkepaela (ei pea olema kangast, parem oleks isegi paberist vms materjalist)? Pael võiks olla pigem selline laiem, 20-30mm.

Kui on võimalik, siis palun tehke mulle ka pakkumine. Pael võiks olla valge. Logo on meil musta ja sinisega.

Tervitades
Regina Valdma

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga