fbpx

Korduvkasutatavad kotid

Ole suunamuutja, vali oma pakenditele korduvkasutatavad kotid

Meilt leiate laia valiku vastupidavaid kotte, mis on valmistatud puuvillast, taaskasutatud puuvillast, PP-woven või non-woven materjalist. Woven materjalist korduvkasutatavad kotid on valmistatud ümbertöödeldud plastikust ning sellest valmistatud kotid on ka masinas pestavad. Peale kasutamist võib need uuesti ümbertöötlemisse saata, et neile uus elu anda. 

Personaliseeritud disainiga korduvkasutatavad kotid on odav, kuid võimas reklaamivorm. Kotile trükitud logo on terav ja annab ettevõttele suurepärase nähtavuse. Kotte saab jagada messidel, koolitustel, üritustel, seminaridel… võimalused on peaaegu lõputud! Tarbijatele kotte jagades edastatakse hiljem teie ettevõtte sõnum tuhandetele inimestele vaid ühe koti hinnaga.

TÕESTATUD JA TÕHUS TURUNDUS SINU ETTEVÕTTELE!

Allolevas galeriis leiate erinevaid kottide näidiseid, mis on juba käibel. Materjalidega tutvumiseks on lisatud ka lähivõtted, et saaksite aimu nende struktuurist. Võimalus on tellida kandekotte erineva pikkusega ja sangaga ning kujundusega.

PAKUME KORDUVKASUTATAVAID KOTTE VASTAVALT KLIENDI SOOVIDELE NING SOBIVATE MÕÕTUDEGA.

Kas teil on idee, kuid puudub kujundaja? Juhul kui teil pole võimalust ise luua pakendile kujundusi, siis meie disainerid aitavad seda teil rõõmuga teha. Lihtsalt lisage oma ideed ja logo päringusse ning saame disainiprotsessiga alustada, et luua teile meeldejäävad korduvkastutavad kotid. 

KÜSIMUSTE KORRAL VAATA SIIA.