fbpx

lamedate sangadega, keerutatud sangadega, valge ja pruun kraft, trükiga

Paberkotid

Muuda oma pakendid millekski enamaks kui lihtsalt paberkotid

Kas eelistad lamedate või keerutatud sangadega paberkotte? Meil on mõlemad ning lisaks trükime sinu pakenditele veel laheda disaini ka peale. Hoia alt, siit tulevadki su uued paberkotid! Pakume laia valikut trükiga paberkotte igale maitsele. Ole eriline, paista silma, soodsalt ja lihtsalt! Anname endast parima, et teie nägemus reaalsuseks muuta.

TÄPSEMALT PABERKOTTIDE VALIMISEST LOE SIIT NING KÜSIMUSTE KORRAL VAATA SIIA.

Sul on idee, kuid pole disaine? Pole probleemi, soovi korral pakume ka koostöövõimalust meie disaineritega, kes aitavad sinu paberkotid silmapaistvaks muuta. Siin galeriis on toodud välja vaid killuke meie paberkottide valikust. Erinevaid trükke, sangasid ja materjale saab omavahel lõputult kombineerida. Kui teil on idee, siis kindlasti pöörduge julgelt meie poole. Koos leiame viisi seda teostada!

Standardmõõtudele lisatud paksused on soovituslikud. Soovi korral pakume ka teiste paksustega või mõõtudega paberkotte. 

Alt tabelist leiate erinevate paberkottide mõõdud ja tehnilise informatsiooni. Mõõtude kategooriad on lisatud ka galeriis piltidele, et saaksite parema ettekujutuse. Kui soovite hinnapäringut, võite lisada meelepäraste kottide mõõdud. Nii saame parema ülevaate Teie soovidest ning pakkuda teile kiiremini lisainfot toodete ja trükivõimaluste kohta.