fbpx

Loodussõbralikud pakendid

LOODUSSÕBRALIKUD PAKENDID ON SINU VÕIMALUS  PAKKUDA OMA KLIENTIDELE KÕRGET KVALITEETI JA MEELDEJÄÄVAT ELAMUST

Ole üks neist silmapaistvatest ettevõtetest, kes valib loodussõbralikud pakendid. Kas soovite kinkida oma partneritele puuvillaseid taaskasutatavaid kandekotte või valite uuendusliku non-woveni, mis on valmistatud taaskasutatud plastikust?

Meie valikus on ka rohupaberist paberkotid, mis on 100% taaskasutatavad, 100% kompostitavad ja 100% biolagunevad. Rohupaber on valmistatud 10-60% rohukiududest ning ülejäänud osa moodustavad taaskasutataud paberi-ja puidukiud. Kuigi 10% rohtu ei tundu just palju, siis vähendab see oluliselt paberi tootmiseks kuluvat energiat ja vett.

Toitlustusasutustele on meil valikus erinevaid biolagunevaid pakendeid, mis on lamineeritud tärklisel põhineva PLA-ga. Koostage nimekiri vajalikest pakenditest, söögiriistadest, topsidest ja muudest vajalikest tarvikutest ning leiame teile sobivad variandid. 

Paberist pael

Paberist sangad

Nöörsangadega paberkoti puhul on enim levinud kasutada kas polüesterist või puuvillast nööri. Kumbagi materjali ei saa ringlusse võtta, välja arvatud juhul, kui eemaldada sangad enne koti ära viskamist.

Uueks lahenduseks on paberist sangad, kus õhukeste paberikiudude punumine nööriks või palmikuks moodustab 100% taaskasutatava paberiköie, mis on pärit jätkusuutlikest allikatest.

LOODUSSÕBRALIKUD PAKENDID VASTAVALT KLIENDI SOOVIDELE NING SOBIVATE MÕÕTUDEGA.

Teil on idee, kuid puudub kujundus või disainer, kes selle ellu tooks? Pole probleemi, meie disainerid aitavad teid rõõmuga, et luua pakendid teie ettevõttele.  

KÜSIMUSTE KORRAL VAATA SIIA.
Lisaks I’m Green pakenditele on Design Pack valikus ka teised biolagunevaid tooted ja loodussõbralikud pakendid. Valikust võib leida biolagunevaid kilekotte ja postikotte. Lisaks paberkotte, mis on valmistatud taaskasutatud materjalist.