fbpx

Pakkepaberid

PAKKEPABERID MUUDAVAD TEIE TOOTED KLIENDI JAOKS LUKSUSLIKUMAKS.

Trükiga pakkepaberid viivad teie pakendamise järgmisele tasemele. Meie valikust võib leida siidipaberid, lillepaberid, wrapi/burgeri ümbrispaberid ja palju muudki. Tooteid saab tellida teile meeldiva trükiga ja sobiliku suurusega. Pakkepaberid saabuvad teieni vastvalt soovile kas rullis või valmis lõigatud lehtedena.

Vajadusel me ka lamineerime toidule mõeldud pakkepabereid (grease proof), et muuta nad vastupidavamaks niiskusele ja rasvale. Nii saate murevabalt serveerida oma burgereid, friikartuleid või teisi toite kvaliteetses ja imendumiskindlas pakkepaberis. Pakkuge oma klientidele vaid parimat teenindust!

PAKUME PAKKEPABEREID VASTAVALT KLIENDI SOOVIDELE JA teile SOBIVATE MÕÕTUTEGA.

Kui teil on juba valmis kujundus, siis lisage see palun oma päringusse. Nii kiirendame hinnapäringu protsessi.  Idee on olemas, kuid kujundus veel puudub? See ei ole kindlasti takistuseks. Lisa oma päringusse või e-maili kirjeldus, mida sooviksid pakkepaberil näha, soovitatavalt ka oma ettevõtte logo ning meie disainerid loovad teile sobivad kujundused. Kui teil on idee, kuid pole selle ellu viimiseks aega, siis pöörduge julgelt meie poole. Koos leiame viisi selle teostamiseks!

KÜSIMUSTE KORRAL VAATA SIIA.

All järgnevast galeriist leiad valiku meie tehtud töödest, erinevatest trükiga siidipaberitest, lillede pakkepaberitest, kommkarpide vahepaberitest ja toitlustusse mõeldud lamineeritud (grease proof kattega) pakkepaberitest. Lisaks pakume ettevõtte logo või trükiga pakkepaela, et saaksite viimase lihvi oma pakenditele lisada. Kahtled veel, kas tellida? Küsi hinnapakkumist ja veendu, et see on seda väärt! 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga