fbpx

Karbid

KÕRGE KVALITEET JA MEELDEJÄÄV ELAMUS – karbid on selleks loodud

Alates maiustustest, jookidest ja kinkekomplektidest lõpetades luksustoodete ja firmakinkidega. Karbid on ainuõige valik, et viia oma ettevõtte pakendid järgmisele tasemele. Lihtsakujulisemad papist karbid või tugevad ja viisakamad köitepapist karbid. Luksuslikumaks välimuseks lisage karpidele hot foil trükk, satiinist seotavad sangad või magnetiga kinnitused. Ainult sinu kujutlusvõime on siin piiriks. 

PAKUME KARPE VASTAVALT KLIENDI SOOVIDELE NING teile SOBIVATE MÕÕTUDEGA.

Anname endast parima, et teie nägemus reaalsuseks muuta. Kui teil on juba olemas ettekujutus või valmis pakendite disain, siis kindlasti lisage see e-mailile. Idee on olemas, kuid kujundus puudub? Soovi korral pakume teile koostöövõimalust meie disaineritega, kes aitavad teie karbid teiste seas silmapaistvaks muuta.

KÜSIMUSTE KORRAL VAATA SIIA.

Siin galeriis on toodud välja vaid killuke meie karpide valikust. Erinevaid trükke, sangasid ja materjale saab omavahel lõputult kombineerida. Kui teil on idee, siis kindlasti pöörduge julgelt meie poole päringuga või külastage meie kontorit, kust leiate laia valiku erinevaid näidiseid. Nii saate parema ettekujutuse, milliseid võimalusi on pakendimaailmas. Koos leiame viisi, et teie pakendisoovid teostada ja luua midagi imelist!