fbpx

Klapiga paberkotid

Klapiga paberkotid – uusim pakend transportimaks sinu tooteid

Klapiga paberkotid ei pea olema igavad, et tagada teie toodete turvalist transporti. Logoga paberkotid on lihtne viis erineda teistest ettevõtetest. Pakume teile laia valikut trükiga või personaliseeritud paberkotte igale maitsele. Klassikalised liimiribaga või perforatsiooniga paberkotid. Igale tootele leiame oma valikust sobiva ning stiilse pakend. 

Vajadusel ja soovikorral aitavad meie disainerid luua valitud pakenditele sobivad disainid, mis oleksid loodud just teie ettevõttele. Anname endast parima, et teie nägemus reaalsuseks muuta ning sobitada pakendid ideaalselt brändiga. Saatke meile oma soovid, mõtted või stiiliraamat ning meie disainerid asuvad tööle, et luua sulle sobivad kujundused. 

PAKUME PAKENDEID VASTAVALT KLIENDI SOOVIDELE NING TEILE SOBIVATE MÕÕTUDEGA.

Allolevas galeriis on toodud välja vaid killuke meie tootevalikust. Kui teil on mõttes pakend, kuid ei leia sobivat siit galeriist, andke teada. Omalt poolt soovime leida lahenduse, mis vastaks teie ootustele. Erinevaid trükke, värve, tüüpe ja materjale saab omavahel lõputult kombineerida. Leiame just teile sobiva variandi – koos. Kui teil on idee, siis kindlasti pöörduge julgelt meie poole. Koos leiame viisi seda teostada!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga