fbpx

Kilekotid

Ole uuenduslik ja vali vastupidavad taaskasutatud plastikust valmistatud kilekotid

Trükiga kilekotid on üks soodsaimaid ja levinuimad otseturunduse viise. Kvaliteetsed ja stiilse välimusega pakendid jõuavad tihtipeale ka teist korda ringlusesse, mis lisab veelgi nähtavust teie ettevõttele. Lisaks on võimalik pärast toote koju toimetamist neid korduvkasutada kodustes tingimustes. 

PAKUME KILEKOTTE VASTAVALT KLIENDI SOOVIDELE NING TEILE SOBIVATE MÕÕTUDEGA.

Ettevõtte logo või disainiga kott aitab tõmmata tähelepanu näiteks erinevatel messidel kingitusi jagades või klientide käevangus ostukeskustes. Kui sinu tooted vajavad vastupidavamat kilekotti, siis taaskasutatud kilest valmistatud kotid on mõeldud just sinule. Kui aga su tooted on kergemad, siis pehmemast materjalist kotid on võimalik valmistada ka loodussõbralikest materjalidest, mis on biolagunevad.

Miks toota juurde uut materjali, kui saab kasutada juba olemasolevat?

Sellegipoolest soovitame oma klientidel alati eelistada taaskasutatud kile, et mitte toote juurde uut materjali. Paljud biolagunevad kiled on väga õrnad ning ei pea vastu teravatele nurkadele ning raskustele. 

Kas teil on idee, kuid puudub kujundus? Meie disainerite meeskond aitab vajadusel teile luua sobilikud kujundused, et muuta teie kilekotid silmapaistvaks ning pilkupüüdvaks. Aitame teie vajadustele mõeldes leida sobiva stiili ja materjaliga kilekotid.

Kui teil juba on olemas oma koti kujundus või logo, lisage see kindlasti oma päringusse, et saaksime pakkuda kiiremini sobivatele kottidele parimat hinda. Saage inspiratsiooni galeriist, kust leiate vaid väikese osa meie tehtud töödest ja suurepärasest tootevalikust.

TÄPSEMALT KILEDE ERINEVUSEST LOE SIIT NING KÜSIMUSTE KORRAL VAATA SIIA.