Kilekotid

Ole uuenduslik ja vali vastupidavad taaskasutatud plastikust kilekotid

Trükiga kilekotid on üks soodsaimaid otseturunduse viise. Kvaliteetsed ja stiilse välimusega pakendid jõuavad tihtipeale teistkordselt ringlusesse, mis lisab nähtavust ka teie ettevõttele. Lisaks on võimalik pärast toote koju toimetamist neid ka korduvkasutada. 

Ettevõtte logo või disainiga kott aitab tõmmata tähelepanu näiteks erinevatel messidel kingitusi jagades. Kui sinu tooted vajavad vastupidavamat kilekotti, siis on taaskasutatud kilest valmistatud kotid just sinule. Kui aga su tooted on kergemad, siis pehmemast materjalist kotid on võimalik valmistada ka LOODUSSÕBRALIKEST materjalidest, mis on biolagunevad!

PAKUME KILEKOTTE VASTAVALT KLIENDI SOOVIDELE NING TEILE SOBIVATE MÕÕTUDEGA.

Kas teil on idee, kuid puudub kujundus? Meie disainerite meeskond aitab vajadusel teile luua sobilikud kujundused, et muuta teie kilekotid silmapaistvaks ning pilkupüüdvaks. Aitame teie vajadustele mõeldes leida sobiva stiili ja materjaliga kilekotid.

Kui teil juba on olemas oma koti kujundus või logo, lisage see kindlasti oma päringusse, et saaksime pakkuda kiiremini sobivatele kottidele parimat hinda. Saage inspiratsiooni galeriist, kust leiate vaid väikese osa meie tehtud töödest ja suurepärasest tootevalikust.

TÄPSEMALT KILEDE ERINEVUSEST LOE SIIT NING KÜSIMUSTE KORRAL VAATA SIIA.