fbpx

Reklaamkingitused

Reklaamkingitused – jaga rõõmu personaalsete kingitustega

Muutke oma kingitused rõõmusõnumiks ning lisage sinna sobivaid sloganeid või kujundeid. Klientide või parterite üllatamine aitab jätta neile sügava mulje ja reklaamkingitused lisavad teie koostööle personaalsust. See väike liigutus aitab teil silma paista olenemata olukorrast. Sama kehtib ettevõtte meeskonnale kinke jagades – teie suurimad fännid on teie enda töötajad! 

Reklaamkingitused VASTAVALT KLIENDI SOOVIDELE NING teile SOBIVATE MÕÕTUDEGA.

Pakume erineva stiiliga termoseid kohvile ja teele, kommikarpe ja šokolaadiümbriseid, kingikarpe, kinkekotte ja mitmeid erilahendusega pakendeid. Muutke oma reklaamkingitused väljapaistvamaks lisades pakendile väike aknake ja tuues nähtavale oma toode. Või kasutage pakenditel näiteks Hot Foil trükki, emboss/deboss pressi. Kõik see aitab muuta teie pakendid veelgi luksuslikumaks. Pakume ka erineva kujuga pakendeid, mis on valmistatud spetsiaalselt teie toote järgi ning ainult teie ettevõttele. Kui teil on idee, siis kindlasti pöörduge julgelt meie poole. Koos leiame viisi seda teostada!

KÜSIMUSTE KORRAL VAATA SIIA.

Leidke inspiratsiooni meie galeriist juba tehtud pakenditest, meeldivatest materjalidest, värvidest või pakendi tüüpidest. Lisage oma soovid päringuvormi koos koguse, soovitud värvikoodidega ning mõõtudega ja teeme endast parima, et edastada teile kiirelt ka pakkumine.

Kas sul on olemas idee, kuid puudub kujundus? Soovi korral pakume koostöövõimalust ka meie disaineritega, et luua teie pakenditele silmapaistvad kujundused. Koos loome midagi imelist!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga