fbpx

Nöörsangadega paberkotid

Mõni toode on liiga eriline, et igavad nöörsangadega paberkotid seda peita tohiks

Ära lase pakendil oma toote võlu kaotada, vaid telli talle võrdväärne partner. Meilt leiad laia valiku trükiga paberkotte igale maitsele. Nöörsangadega paberkotid hot foil trükiga, embossed, debossed, mis ainult pähe tuleb. Meie omakorda teeme endast parima, et see reaalsuseks muuta.

TÄPSEMALT PABERKOTTIDE VALIMISEST LOE SIIT NING KÜSIMUSTE KORRAL VAATA SIIA.

Kui sul veel nägemust pole, kuid pakendit sooviks, siis huvi korral pakume teile ka koostöövõimalust meie disaineritega. Nad aitavad rõõmuga uued nöörsangaga paberkotid silmapaistvaks muuta. Kujundus on juba olemas? Lisage see päringusse ning kiirendame tellimisprotsessi!

NÖÖRSANGAGA PABERKOTID VASTAVALT KLIENDI SOOVIDELE NING SOBIVATE MÕÕTUDEGA. 

Siin galeriis on toodud välja vaid killuke meie toodetud luksuskottidest. Erinevaid trükke, sangasid ja materjale saab omavahel lõputult kombineerida, tuleb vaid küsida. Kui teil on idee, siis kindlasti pöörduge julgelt meie poole või külastage meie showroomi. Koos leiame viisi seda teostada!

2 comments

Tere,

Sooviksin hinnapakkumist ca 13x6x15cm (ehk siis pisemale) suurusele mustale paberkotile. Pakkumisi võib teha nii nöör- kui ka pabersangadega kotile. Esialgne soovitav kogus oleks ca 50-100tk.

Kõike head soovides,
Paula Bogdanov

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga