fbpx

Ühekordsed kohvitopsid

Ühekordsed kohvitopsid, mis räägivad loo sinu ettevõttest

Muuda muidu igavad igapäevased tarvikud reklaampinnaks. Lisa neile oma ettevõtte logo, brändi värvid või mõni ilus soov oma klientidele. Ühekordsed kohvitopsid ei pea olema lihtsalt pakend, vaid võiksid olla nii palju enamat. Meie valikust leiad ka erinevaid jäätise- ning söögitopse, ka neid soovi korral personaliseeritud trükiga või brändi värvides. 

PAKUME TOPSE VASTAVALT KLIENDI SOOVIDELE NING TEILE SOBIVATE MÕÕTUDEGA.

Leidke endale sobiva paksusega topsid meie laiast tootevalikust või edastage meile oma soovid. Vajadusel pakume võimalust teha koostööd meie disaineritega, et muuta oma pabertopsid silmapaistvaks ja kasutada nende täielikku potentsiaali. Nii on teil võimalus anda oma klientidele enneolematu emotsioon ja seda vaid üheainsa liigutusega. 

KÜSIMUSTE KORRAL VAATA SIIA.

Valikus on ka biolagunevaid ning komposteeritavaid topsid. Nii saate klientidele pakkuda loodussõbralikku ja jätkusuutlikku teenust puhta südametunnistusega.

Palun lisage päringusse võimalikult palju informatsiooni, et saaksime protsessi kiirendada ning toimetada tooted teieni esimesel võimalusel. Lisaks soovime täpsemat infot koguse, suuruse või suuruste kohta ning kas ühekordsed kohvitopsid on ühe-, kahe- või kolmekihilised. Kindlasti lisage ka trükisoov või trükifail e-maili teel. 

Pabertopside jätkusuutlikkus

*ELi piirangud alates 2021. aastast ühekordselt kasutatava plasti direktiivile

Kas teadsid, et kõik pabertopsid ei olegi puhtalt ainult paberist!? Üsna levinud on arvamus, et paberist kohvitopsid on loodusele ohutud, kuna paber on ümbertöödeldav ja ka kõduneb kiiresti. Palju aga kasutatakse plasti või bioplasti topsi sisemuse katmiseks, et muuta see vedelikukindlaks.

Pabertops PE kattega – Pabertopsid on seest kaetud õhukese polüetüleen-plastikukihiga. See plastikukiht teeb aga topside ümbertöötlemise pea võimatuks, kuna seda pole lihtne topsist eraldada. 

Pabertops PLA kattega – PLA on polüpiimhape, mis on saadud taastuvatest orgaanilistest allikatest, nagu maisitärklis või suhkruroog. PLA kattega pabertopsid on biolagunevad ja komposteeritavad. Mida aga tihtipeale ei teata, on see, et biolagunevad ja komposteeritavad topsid lagunevad täielikult vaid kontrollitud keskkonnas ja Eestis pole veel ühtegi sellist jäätmejaama. 

Pabertops veepõhise kattega – Pabertopsid, mille sisemus on kaetud veepõhise materjaliga on paremad kui plast (PE) või bio (PLA) kattega pabertopsid, sest on keskkonnasõbralikud. Veepõhise kattega pabertopsid on paberi ja papiga koos ümbertöödeldavad.