fbpx

Ühekordsed kohvitopsid

Ühekordsed kohvitopsid, mis räägivad loo sinu ettevõttest

Muuda muidu igavad igapäevased tarvikud reklaampinnaks. Lisa neile oma ettevõtte logo, brändi värvid või mõni ilus soov oma klientidele. Ühekordsed kohvitopsid ei pea olema lihtsalt pakend, vaid võiksid olla nii palju enamat. Meie valikust leiad ka erinevaid jäätise- ning söögitopse, ka neid soovi korral personaliseeritud trükiga või brändi värvides. 

PAKUME TOPSE VASTAVALT KLIENDI SOOVIDELE NING TEILE SOBIVATE MÕÕTUDEGA.

Leidke endale sobiva paksusega topsid meie laiast tootevalikust või edastage meile oma soovid. Vajadusel pakume võimalust teha koostööd meie disaineritega, et muuta oma pabertopsid silmapaistvaks ja kasutada nende täielikku potentsiaali. Nii on teil võimalus anda oma klientidele enneolematu emotsioon ja seda vaid üheainsa liigutusega. 

KÜSIMUSTE KORRAL VAATA SIIA.

Valikus on ka biolagunevaid ning komposteeritavaid topsid. Lisaks sobitage need looduslikust materjalist valmistatud PLA materjalist kaantega või klassikaliste PS materjalist kaantega, mille värvivalik on väga lai. Nii saate klientidele pakkuda loodussõbralikku ja jätkusuutlikku teenust puhta südametunnistusega.

Palun lisage päringusse võimalikult palju informatsiooni, et saaksime protsessi kiirendada ning toimetada tooted teieni esimesel võimalusel. Lisaks soovime täpsemat infot koguse, suuruse või suuruste kohta ning kas ühekordsed kohvitopsid on ühe-, kahe- või kolmekihilised. Kindlasti lisage ka trükisoov või trükifail e-maili teel.