fbpx

Teibid ja kleebised

Trükiga teibid on suurepärane võimalus reklaamida oma ettevõtet taskukohase hinnaga.

Ettevõtte logoga teibid ja kleebised aitavad teie brändil eristuda. Meilt leiad laia valiku erinevast materjalist teipe ja kleebiseid. Universaalseks kasutuseks ja pakendamiseks mõeldud valged või pruunid kraftpaberist teibid ning erinevast materjalist kilest teibid. Soovi korral ka standard trükiga turvateibid, mis jätavad eemaldades pakendile värviriba. Nii saate kindel olla, et pakendit pole transpordi käigus avatud ning teipi ei ole eemaldatud.

Toodete puhul tagame kiire tarne, soodsad hinnad ning kvaliteetsed teibid. Lisa teibile oma logo, slogan või isegi pilt! Nende teipide puhul on kõik võimalik. Lisaks teipidele pakume erinevaid trükiga kleebiseid, et muuta pakkimine lihtsaks ning silmapaistvaks. Erineva kuju või disainiga, läbipaistvad või mitte – valik on lõputu. Piiriks on vaid sinu kujutlusvõime! 

Teibid ja kleebiseid VASTAVALT KLIENDI SOOVIDELE NING teile SOBIVATE MÕÕTUDEGA.

 Kas teil on mõte, kuid puudub kujundus? Pole probleem! Meie disainerid aitavad teil luua silmapaistvad disainid, et viia teie pakkimine järgmisele tasemele. Lisage oma kleebiste või teipide soovid ning logo päringusse ja meie usinad kujundajad loovad midagi spetsiaalselt teile. Eelistatult ootame vektorfaile (.svg, .eps, .ai või .pdf), kuid nende puudumisel aitavad meie disainerid luua teile ka trükifailid. Kleebised ja teibid on soodne viis, kuidas reklaamida oma brändi! Kui teil on idee, siis kindlasti pöörduge julgelt meie poole. Koos leiame viisi selle teostamiseks!

TEKKIS KÜSIMUSI? NENDELE VASTUSED VÕID LEIDA KA SIIT.

2 comments

Tere

Soovime pakkumist logoga (Pinksa Liimpuit) teibile ehk teip millega kast vajadusel kinni kleepida.

Parimate soovidega

Marje Aavik

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga